+48 12 268 32 77
PL
en
Zarezerwuj teraz

poznajmy się!

Witamy
w Aparthotel Best Views Kraków

poznaj aparthotel

Zaledwie 2-3 minuty spacerem
do Zamku Królewskiego na Wawelu

Aparthotel Best Views, to nowe miejsce na mapie zabytkowego Krakowa oddane do użytku w Lipcu 2016 roku i cieszące się już dużym uznaniem wśród odwiedzających gości.

Aparthotel mieści się w prestiżowej kamienicy na jednej z głównych ulic dochodzących do Rynku Głównego. Jest to unikatowe miejsce, gdzie Krakowska tradycja łączy się z jakością na najwyższym poziomie. Bezpośrednie sąsiedztwo Bulwarów Wiślanych i Zamku Królewskiego na Wawelu zapewnia nie zapomniane widoki oraz poczucie że znajdujemy się w samym sercu Krakowa.

Doskonała lokalizacja zaledwie 2-3 minuty spacerem do Zamku Królewskiego na Wawelu, 600 metrów od Rynku Głównego, 3,5 km do Dworca Głównego, 11 km od portu lotniczego Kraków-Balice. Dodatkowo pełna dostępność wszelkiego rodzaju komunikacji miejskiej gwarantują sprawne dotarcie i korzystanie z licznych atrakcji kulturalnych oraz turysycznych jakie proponuje nasze miasto.

Naszym celem jest zapewnie komfortu na najwyższym poziomie i prywatności naszym gościom podróżującym w celach turystycznych jak i biznesowych.

Jesteśmy miejscem przyjaznym dzieciom. Wychodząc Państwu naprzeciw proponujemy bezpłatny nocleg dla dzieci do 6 roku życia oraz bezpłatne łóżeczka i krzesełka niemowlęce za wcześniejszą rezerwacją.

Nasz obiekt również dostosowany jest dla osób starszych i niepełnosprawnych. W trosce o komfort wszystkich gości obiekt posiada szeroki podjazd, windę, apartamenty oraz łazienki pozbawione są progów i innych elementów ograniczających możliwość samodzielnego poruszania się.

udogodnienia i atrakcje w

Aparthotel Best Views

GDZIE JESTEŚMY?

Poznaj wyjątkową okolicę Aparthotelu

4-5 minuty
spacerem od Rynku Głównego
2-3 minuty
spacerem od Wawelu
9 km
od Portu Lotniczego Kraków - Balice
4 km
od Dworca Głównego